GFI Lan Guard


GFI LANGuard چیست؟
نرم افزار GFI LANGuard پویشگری است که به وسیله پویش تمامی شبکه اقدام به کشف کاستی های امنیتی نظیر اصلاحیه ها و بسته های ترمیمی، نواحی باز مشـترک، درگاههای غیر ایمن و باز، حسابهـای کاربری بلااستفاده و موارد دیگر می نماید و بدین ترتیب شبکه شما را برای امکان وجود حفره های امنیتی بررسی میکند. گزارشات متنوع و دقیق آن اجازه میدهد تا به سادگـی راه نفوذ هکـرها به شبکه خود را مشخص و مسدود نمائید.

همچنیـن برنامه GFI LANGuard می تواند اصلاحیه ها و بسته های ترمیمی سیستم عامل و برنامه های کاربردی را از راه دور نصب نماید. بطور خلاصه این نرم افزار راه حلی خودکار و سـاده ای را برای مدیـریت اصلاحیه های امنیتی توسط مدیران فناوری اطلاعات پیشنهاد می نماید. بدین ترتیب کمک می کند تا شبکه شما هر چه سریعتر و موثرتر، ایمن گردد.

ویژگیهای GFI LANGuard
نرم افزار GFI LANGuard با ارائه سه رکن اصلی مدیریت آسیب پذیری یکی از راه حلهایی است که برنده جوایز متعدد جهانی شده است : پویش امنیتی، مدیریت اصلاحیه و ممیزی شبکه در یک سکوی نرم افزاری، تشکیل دهنده این سه رکن هستند. در حال حاضر نرم افزار GFI LANGuard مورد استفاده بیش از 20000 مشتری در سراسر جهان است.

کشف نقاط آسیب پذیر
در طی ممیزی امنیتی، بیش از 15000 مورد آسیب پذیری مورد ارزیابی قرار میگیرد و شبکه ها IP به IP مورد پویش قرار میگیرند . GFI LANGuard قابلیت پویش سیستم عاملهای Windows, Mac OS, Linux را در تمامی محیطها حتی ماشینهای مجازی دارا می باشد.
تشخیص ماشینهای مجازی
انتخاب گزینه های مختلف برای ارزیابی نقاط آسیب پذیر
پایگاه داده ای صنعتی از مشخصات آسیب پذیریها با قابلیت گسترش
شناسایی نقاط آسیب پذیر امنیتی و مقابله با آن
توانایی اعلام وضعیت نرم افزارهای ضدویروس و ضدهرزنامه
تعریف انواع پویشها و آزمونهای کشف کننده آسیب پذیری نظیر درگاههای باز، گروهها و حسابهای کاربری بلااستفاده،تهیه لیست سیاه برنامه ها ، گزارش فعالیتهای مخاطره آمیز از طریق تجهیزات USB، ایستگاهها و ارتباطات بی سیم .
تجزیه و تحلیل و غربالگری نتایج پویش

مدیریت اصلاحیه و تقابل
هنگامیکه پویش شبکه کامل گردد GFI LANGuard کلیه ابزارهای مورد نیاز برای نصب و مدیریت اصلاحیه ها با 38 زبان مختلف را بر روی کلیه ماشینها با سیستم عاملهای مختلف در اختیار شما قرار میدهد. همچنین اجازه میدهد تا تمامی اصلاحیه های مفقوده بطور خودکار از اینترنت دریافت گردند.
گسترش خودکار اصلاحیه ها و بست های ترمیمی در کل شبکه
مقابله با برنامه های غیر مجاز بر طبق لیست سیاه تنظیمی

ممیزی شبکه و نرم افزارها
سومین ویژگی اساسی GFI LANGuard هر آنچه را که لازم باشد، شما از شبکه خوتان بدانید در اختیارتان قرار میدهد. چه دستگاههای USB در حال حاضر متصل هستند، چه نرم افزارهایی نصب هستند، هرگونه ناحیه مشترک باز، درگاههای باز، رمزهای عبور ضعیف مورد استفاده و اطلاعات سخت افزارها.
ارائه گزارشی کامل از سخت افزارها، جهت ممیزی

 

خواندن 4317 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « GFI Endpoint Security GFI Backup »
برای ارسال نظر وارد سایت شوید