چرا باید یک ضد ویروس مطمئن با لایسنس اورجینال تهیه کنید؟

چرا باید یک ضد ویروس مطمئن با لایسنس اورجینال تهیه کنید؟

خرید یک آنتی ویروس مطمئن ارزش حفاظت از اطلاعات شخصی ، عکس های خانوادگی ، اکانت شبکه های اجتماعی ، رمز کارت های اعتباری و ده ها مورد دیگر که این روز ها جز جدایی ناپذیر روزمرگی ما هستند را دارد. پشتیبانی فنی و تخصصی یکی از ضروری‌ترین ویژگی‌های یک ضد ویروس خوب می باشد.طبق آمارهای سازمان‌های بین‌المللی، نیمی از کامپیوترهای جهان آلوده به ویروس های مختلف می‌باشند. حتی بسیاری از سیستم‌هایی که آنتی ویروس روی آنها نصب شده است از این قاعده مستثنی نیستند چون بسیاری اوقات کاربران از آنتی ویروس های معتبر استفاده نمی کنند. صدمات زیادی ممکن است ویروس ها به سیستم های رایانه ای برسانند، مانند: ایجاد اختلال در امور عادی یک سازمان، تضعیف قدرت رقابت و تهدید کلی یک سازمان، ایجاد اختلال در مکاتبات درون سازمانی و برون سازمانی، نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری در جهت رفع مشکلات ناشی از وجود ویروس‌ها وتحمیل هزینه و صدمات مالی و روحی در سیستم‌های رایانه ای است. حفظ امنیت اطلاعات و داده ها، جلوگیری از نفوذ ویروسها و تروجان ها و کرمها و برنامه های مخرب، کاهش قابل توجه هزینه های تعمیر و نگهداری کامپیوتر و شبکه ها و بازیابی اطلاعات، به روز رسانی مطمئن توسط شرکت مادر، استفاده بهینه از منابع سیستم که با اشغال ویروسها باعث کاهش سرعت سیستم می شوند، مشکل نصب مجدد سیستم عامل، از ویژگی های یک ضد ویروس اورجینال است.

GFI Backup

نسخه برداری و همسان سازی
نرم افزار GFI Backup بر اساس یک نوآوری ترکیبی مشتمل بر نسخه برداری گسترده از داده ها و نظارت بر داده های کاربران ارائه شده است :

نسخه برداری و بازنشانی داده های برگرفته شده از سرویس دهنده ها و ایستگاههای کاری
 • نسخه برداری از داده هایی که تحت گروههای ویژه ای بر روی سرویس دهنده ها و ایستگاههای کاری قرارگرفته اند (مانند داده های مالی، فایلهای تصویری و یا طراحی شده)
 • همسان سازی فایلها و پوشه ها در میدان عملیاتی سرویس دهنده ها، ایستگاههای کاری و رایانه های همراه
 • همسان سازی فایلها مابین سرویس دهنده های پشتیبان گیری، توانایی ایجاد نسخه های افزونه از داده ها

  گزینه های مرتبط با مخازن نسخه برداری
  نرم افزار GFI Backup این امکان را فراهم میسازد تا عملیات نسخه برداری بر روی تجهیزات مختلف به اجرا در آید. در میان آنها می توان از انواع دیسکهای سخت داخلی/خارجی، تجهیزات NAS، وسایل چند رسانه ای نظیر CD/DVD/Blu-Ray، حافظه های کارتی و قابل حمل نام برد. GFI Backup همچنین از انجام وظائف نسخه برداری خود-راه انداز بر روی مسیرهای شبکه محلی و FTP پشتیبانی می نماید.

  امکانات بازنشانی کامل و یا گزینشی
  نرم افزار GFI Backup اجازه می دهد تا داده های نسخه برداری شده، بصورت مجموعه ای یکجا و کامل و یا گزینشی از فایلها و پوشه ها بازنشانی شود. GFI Backup اجازه میدهد تا مقصد نهایی بازنشانی داده ها، محلی به غیر از محل اولیه داده ها باشد و شما را مجبور به بازنشانی در محل اولیه نمی نماید.

  تصویر برداری و بازنشانی کامل دیسک
  نرم افزار GFI Backup از نسخه برداری و بازنشانی تصویر کامل دیسک در سطح سخت افزاری پشتیبانی میکند. عملیات تصویر برداری از دیسک اجازه میدهد تا در یک مقطع زمانی از کل سیستم موجود بر روی یک دیسک تصویر لحظه ای برداشته شود. بدین ترتیب هنگامی که نیاز به اجرای عملیات بازسازی باشد می توانید، سیستم عامل، نرم افزارهای کاربردی و اطلاعات تصویربرداری شده را بدون طی مراحل نصب مجدد و پیکره بندی به حالت عادی بر روی دیسک برگردانید.

  نسخه برداری و بازنشانی سرویس دهنده مایکروسافت SQL
  نرم افزار GFI Backup از نسخه برداری و بازنشانی سرویس دهنده SQL پشتیبانی مینماید. با ایجاد یک تصویر لحظه ای از داده ها و تنظیمات سرویس دهنده SQL ، می توانید به هنگام بروز اشکال در آن، به سادگی و سرعت هر چه تمامتر بانک اطلاعاتی مربوط به کارتان را بازیابی نمایید. دراین وضعیت از تحمیل هزینه سنگین به علت توقف کسب و کار جلوگیری به عمل می آورید و این به معنی آن است که همیشه می توانید بدون هدر رفت زمان سرویس دهنده SQL را در حال کار نگه دارید.

  نسخه برداری با پارامترهای شمول/ غیر شمول
  نرم افزار GFI Backup طرز عملکرد فوق العاده ای در زمینه انتخاب و نادیده گرفتن فایلها به هنگام انجام عملیات نسخه برداری در اختیار شما قرار میدهد. طرز عمل این نرم افزار به گونه ایست که می توان فایلهای بخصوصی را بر اساس غربالگری نوع فایل (به عنوان مثال نسخه برداری از تمامی فایلهای با پسوند .doc و نادیده گرفتن فایلها با پسوند .tmp) نسخه برداری نمود. بدین ترتیب تاثیر به سزایی در کاهش حجم مورد نیاز مخزن ذخیره سازی خواهد داشت. با وجود مجموعه های پیش تعریف شده در گروههایی مشخص، (به عنوان مثال با انتخاب یک گروه فایل با پسوندهای .xls, .xlsx, .doc, .docx) نسخه برداری از اطلاعات در نرم افزار GFI Backup از این هم آسان تر میگردد شما می توانید گروههای مختلفی مربوط به مقوله های خود را نیز تعریف نمائید.

  نسخه برداری و بازنشانی در محیطهای مجازی VMware
  نرم افزار GFI Backup از نسخه برداری و بازنشانی در محیطهای مجازی VMware پشتیبانی میکند. با تعریف یک نقطه زمان مشخص جهت تصویر برداری خودکار از فایلهای اصلی و تنظیمات محیط مجازی، شما قادر خواهید بود تا محیط مجازی خود را به سادگی و سرعت در مقابل ازکار افتادگیهای ناگهانی بیمه نمائید.

 • ویژگیهای مدیریتی

  • کنسول مدیریتی نحت وب
  • اجرای وظائف بر طبق زمانبندی پیشرفته
  • امکان نظارت بر کارها و ارسال گزارشات

  ویژگیهای فنی
  امکان نسخه برداری افزایشی، مقایسه ای و سایر انواع
  قابلیت کار هم در محیط WorkGroup و هم ActiveDirector
  حفظ تمامیت و یکپارچگی داده ها
  رمزگذاری اطلاعات
  نسخه برداری از فایلهای باز و مورداستفاده
  فشرده سازی با فرمت استاندارد
  پشتیبانی از استاندارد Unicode
  و دهها ویژگی مفید دیگر . . .

   

  برای دریافت نسخه آزمایشی و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  خواندن 6647 دفعه
  محتوای بیشتر در این بخش: « GFI Lan Guard GFI Fax Maker »
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید