چرا باید یک ضد ویروس مطمئن با لایسنس اورجینال تهیه کنید؟

چرا باید یک ضد ویروس مطمئن با لایسنس اورجینال تهیه کنید؟

خرید یک آنتی ویروس مطمئن ارزش حفاظت از اطلاعات شخصی ، عکس های خانوادگی ، اکانت شبکه های اجتماعی ، رمز کارت های اعتباری و ده ها مورد دیگر که این روز ها جز جدایی ناپذیر روزمرگی ما هستند را دارد. پشتیبانی فنی و تخصصی یکی از ضروری‌ترین ویژگی‌های یک ضد ویروس خوب می باشد.طبق آمارهای سازمان‌های بین‌المللی، نیمی از کامپیوترهای جهان آلوده به ویروس های مختلف می‌باشند. حتی بسیاری از سیستم‌هایی که آنتی ویروس روی آنها نصب شده است از این قاعده مستثنی نیستند چون بسیاری اوقات کاربران از آنتی ویروس های معتبر استفاده نمی کنند. صدمات زیادی ممکن است ویروس ها به سیستم های رایانه ای برسانند، مانند: ایجاد اختلال در امور عادی یک سازمان، تضعیف قدرت رقابت و تهدید کلی یک سازمان، ایجاد اختلال در مکاتبات درون سازمانی و برون سازمانی، نیاز به صرف وقت و انرژی بیشتری در جهت رفع مشکلات ناشی از وجود ویروس‌ها وتحمیل هزینه و صدمات مالی و روحی در سیستم‌های رایانه ای است. حفظ امنیت اطلاعات و داده ها، جلوگیری از نفوذ ویروسها و تروجان ها و کرمها و برنامه های مخرب، کاهش قابل توجه هزینه های تعمیر و نگهداری کامپیوتر و شبکه ها و بازیابی اطلاعات، به روز رسانی مطمئن توسط شرکت مادر، استفاده بهینه از منابع سیستم که با اشغال ویروسها باعث کاهش سرعت سیستم می شوند، مشکل نصب مجدد سیستم عامل، از ویژگی های یک ضد ویروس اورجینال است.

GFI Network Server Monitor™

نظارت بر فعالیتها در شبکه و رایانه ها جهت اطمینان از صحت و سلامت کارکرد آنها الزامی است. این نظارت دائمی باعث میگردد که به هنگام بروز مشکل بتوان در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات احتمالی عکس العمل نشان داده و یا برای پیشگیری از بروز پیامدهای غیر منتظره، برنامه ریزی دقیقی انجام داد. یکی از محبوبترین نرم افزارهای حال حاضر جهان که برای شرکتهای کوچک و متوسط مناسب می باشد، نرم افزار GFI Network Server Monitor™ است که بر خی از ویژگی های آن به شرح زیر هستند :

معماری سطح بالا
نرم افزار GFI Network Server Monitor™ مشتمل بریک سرویس نظارت بر شبکه و یک رابط مدیریتی است.

دارای کنترلهایی برای سرویس دهنده های Exchange2000/2003، ISA و IIS و سایرین
با استفاده از سیستم Quickstart می توانید مجموعه ای از کنترلهایی را تعریف نمایید که تمامی سرویسهای شبکه ای شما را نظیر سرویس دهنده Exchange و IIS و سایرین را مورد نظارت قرار دهند.

نظارت بر عملکرد Terminal Server
نرم افزار GFI Network Server Monitor وضعیت Terminal Server را به وسیله ثبت وقایع و بررسی صحت برقراری نشست ارتباطی مورد ارزیابی قرار می دهد. این روش نظارتی برتر از ارسال وقایعی است که Terminal Server تولید می نماید.

نظارت بر سرویس دهنده های پایگاه داده ها (SQL/ODBS)
نرم افزار GFI Network Server Monitor قادر است تا تمامی برنامه های طراز اول پایگاه داده ها را بازرسی نماید. امکانات این نرم افزار اجازه میدهد تا فعالیت سرویس دهنده های Microsoft SQL، َAccess, FoxPro, Paradox, SyBase, Informix,IBM DB2 و بسیاری دیگر از سیستمهای مبتنی بر ODBC را نظارت نماید.

نظارت بر سرویس دهنده های لینوکس
نرم افزار GFI Network Server Monitor شامل کنترلهایی برای بازرسی و نظارت بر سرویس دهنده های لینوکس است.

اجرای اقدامات مدیریتی جهت اطمینان از فعال بودن سرویسها
GFI در نرم افزار خود بازرسیهای ویژه ای را توسعه داده است که در آن نحوه عملکرد مدیر شبکه برای بررسی فعال بودن سرویسهای وابسته به برنامه های کاربردی مختلف تقلید شده است.

انجام اقدامات تصحیحی خودکار
به محض بروز شرایط غیرمنتظره در سیستم، نرم افزار GFI Network Server Monitor می تواند بطور خودکار، با راه اندازی مجدد سرویسی (یا سرویسهایی) که موجب بروز خطا شده وضعیت را به حالت عادی برگرداند. در پی آن می تواند بوت مجدد سرویس دهنده و یا اجرای اسکریپ یا برنامه های اجرایی یا batch را به همراه داشته باشد.

تدابیر نظارتی تعبیه شده در نرم افزار برای رایانه
نرم افزار GFI Network Server Monitor شامل تعدادی عملگر است که موجب می گردند تا جنبه های مختلفی از سیستم شما مانند، فعالیت پردازشگر مرکزی، توان عملیاتی، ظرفیت دیسک سخت ، اندازه فایلهای رو به رشد و دهها مورد دیگر به سادگی و سرعت مورد بازرسی قرار گیرد.

تدابیر نظارتی تعبیه شده در نرم افزار برای سرویس اینترنت
نرم افزار GFI Network Server Monitor شامل تعدادی عملگر است که موجب می گردند تا جنبه های مختلفی از سیستم اینترنتی شما مانند، بررسی وجودی سایتهای مبتنی بر HTTP, HTTPS, FTP و غیره، صحت عملکرد سرویس دهنده های DNS و DHCP، SMTP و دهها مورد دیگر به سادگی و سرعت مورد بازرسی قرار گیرد.

ارسال اخطار و اعلام به وسیله پست الکترونیک، پیجر و یا پیام کوتاه
هنگامیکه خطایی در سیستم بروز نماید، نرم افزار GFI Network Server Monitor اخطار و اعلامی را به وسیله پست الکترونیک، پیجر، پیام کوتاه یا پیام درون شبکه ای ارسال می نماید.

مشاهده وضعیت شبکه از هر کجای دنیا
با استفاده از نرم افزار GFI Network Server Monitor شما می توانید وضعیت نظارتی تعریف شده خود را از طریق وب و از راه دور مشاهده نمائید.

نظارت از راه دور بر گزارشات ثبت شده
نرم افزار GFI Network Server Monitor می تواند گزارشات وقایع مربوط به رایانه محلی و یا راه دور ثبت شده در ویندوز را پویش کرده و اجازه دهد تا منبع رخدادی خاص در مقوله ها، شناسه وقایع و الگوها مورد مشاهده قرار گیرد. به عنوان مثال مشاهده اخطار ویروس توسط مک آفی یا نورتن ظرف 30 دقیقه گذشته.

نظارت بر کاربران، گروهها و دیگر اطلاعات مربوط به Active Directory
با استفاده از نرم افزار GFI Network Server Monitor شما می توانید اطلاعات مربوط به Active Directory را نظارت کنید

پشتیبانی از محیطهای مجازی
سازمانهایی که استفاده از محیطهای مجازی را در برنامه کاری خود دارند و یا در حال حاضر محیطهای مجازی را مورد بهره برداری قرار میدهند نیز می توانند با اطمینان کامل از توانائیهای محصولات GFI در محیط خود سود ببرند.

برای دریافت نسخه آزمایشی و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خواندن 19674 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید